Zaman: Cum Eyl 20, 2024 12:57 am

News News of Yu-Gi-Oh! Türk

Site map of Yu-Gi-Oh! Türk » Forum : Yu-Gi-Oh! Türk

Türkiyenin Resmi Yu-Gi-Oh! Forumu.

Dark World fabled

şimdi 2 sorum var;
1-Fabled ile Fiend Roarlar aynı mı??
2-Lightning Vortex,Magic Jammer vb kartlarda dark worldlerin effi çalışmaz mı??Hayırsa,neden??
Read more : Dark World fabled | Görüntüleme : 31 | Cevaplar : 1 | Forum : Kurallar

Shonen Jumpla ilgili pls bakın

Arkadaşlar shonen jump adlı dergide promo olarak kart çıkıyomu pls söyleyin.
Read more : Shonen Jumpla ilgili pls bakın | Görüntüleme : 75 | Cevaplar : 6 | Forum : Yeni Oyuncular

Magic The Gathering Forumu

Bildiğiniz bi magic forumu var mı ygotürk gibi
Read more : Magic The Gathering Forumu | Görüntüleme : 122 | Cevaplar : 5 | Forum : Diğer Konular

Grafik İstek

Merhaba Arkadaşlar, :lol:
Forumda isteyen arkadaşlara logo,avatar,imza,transparan resim vs.yapabilirim.Örnek imza çalışmam;

Resim
Resim

Grafik'e gel vatandaş :clap: :koptum:
Read more : Grafik İstek | Görüntüleme : 73 | Cevaplar : 5 | Forum : Diğer Konular

Mr.Harry-Team

Ağ Adı:Mr.Harry-Team
Şifre:111

Her türlü duello yapmak için açılmıştır.Ama jtp ağırlıklı :koptum:

Not: Bu arada Mr.Harry-Team yazdım diye takım adı anlaşılmasın :D :koptum:
Read more : Mr.Harry-Team | Görüntüleme : 43 | Cevaplar : 1 | Forum : Meydan Okuma & Eğlence Maçları

Fabled Deck

DT 7-8 çok geç kurmazsa buradan dark world leri çıkarıp saf bir fabled kuracağım.Ama daha çok varsa bu desteyide kurabilirim
Fix ler beklenir.

24 Canavar

3x Fabled Krus
3x Fabled Grimro
3x Fabled Ganashia
3x Fabled Cerburrel
2x Fabled Soulkis
2x Fabled Nozochee
1x Fabled Kushano
1x Fabled Raven
1x Fabled Rubyruda
1x Fabled Catsith
1x Fabled Gallabas
1x Morphing Jar
1x Stygian Street Patrol
1x Snipe Hunter

13 sihir

Dark World Dealings x3
Dark ...
Read more : Fabled Deck | Görüntüleme : 498 | Cevaplar : 77 | Forum : Desteler

Bludvise V.1!bir1

Dosyamın ücra köşelerinde duran zombielerime hüzünlü bir şekilde bakarken onları tekrar canlandırmayı akıl ettim. kafamda şöyle bir taslak var bir el atarsanız sevinirim.

monster(21)
2x il blud
3x goblin zombie
3x zombie master
1x mezuk
1x plag
1x shutendoji
1x reaper
1x sangan
1x dad
2x tomato
2x pyramid
3x diva

Spell(14)
2x creature swap
3x supervise
2x book of life
1x allure
1x foolish
1x burial from d.d.
1x monster reborn
1x dark hole ...
Read more : Bludvise V.1!bir1 | Görüntüleme : 75 | Cevaplar : 5 | Forum : Desteler

Lock Down Deck

Deckin amacı jinzo ve horus ortada tutarak rakibin spell ve traplarını önlemek daha sonra fossil dynayı çağırarak rakibin special summonlarınıda önleyerek total lock down yapmak :D falan filan işte 10 üzerinden puanlarsanız kaç veririsiniz birde bu deste için önerebileceğiniz başka kartlar varmı ???

Monster's

2x Jinzo-Returner
2x jinzo
3x horus the black flame dragon lv4
2x horus the black flame dragon lv6
2x horus the black ...
Read more : Lock Down Deck | Görüntüleme : 80 | Cevaplar : 5 | Forum : Desteler

Hemen gelin Düel JTP

Beyler bir sürü ağ var ancak düel atıcak kimse yok şuan yeni bir ağ kurdum ve düel yapıcaklar gelsin 2 gün üst üste online olmayanı atıcam İtina İle secicem
Ayriyetten Online Olsa Bile Oyunla Alakası Olmayan 3-4 gundur genelde On olup cevap wermeyen Kişilerde Ağdan Atılıcaktır.. :ol: :ol: :ertem: ...
Read more : Hemen gelin Düel JTP | Görüntüleme : 44 | Cevaplar : 2 | Forum : Ağlar

KOTSS + BTH ???

Merhaba arkadaşlar aklıma takılan birkaç soru vardı yanıtlarsanız sevinirim

1) Mezarlığımda 2 tane skull servant varken King of the skull servants çağırırsam rakibim trap hole çalıştırabilirmi ?? benim düşüncem sahaya çağırıldığında ATK si "?" olduğu için daha sonra eff uygulayıp 2000 atk kazanır diye düşünüyorum

2) gaius shadow Monarch çağırınca rakip trap hole açarsa genede monarchın eff uygulanırmı ??

3)Birde geçenlerde KCVDS de oynarken rakibim Gravekeeper's spy eff kullanarak Gravekeeper's descendant çağırdı çağırdığındada ben botomless ...
Read more : KOTSS + BTH ??? | Görüntüleme : 341 | Cevaplar : 45 | Forum : Kurallar

Giriş  •  Kayıt

İstatistikler

Toplam 545160 mesaj • Toplam 32905 başlık • Toplam 12374 üye